JUHONG DONANIM ÜRÜNLERİ CO

Biz kemer tokası, çanta donanım aksesuarları, metal anahtarlık ve anahtarlık, çanta çerçeve ve benzeri profesyonel bir üreticiyiz.

Ana sayfa

Juhong Hardware Products Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Ayakkabı Askı Tokaları satış için
iyi kalite Ayakkabı Askı Tokaları satış için
Şirket denetimine gitmemiş olsam da tedarikten çok memnunum, ama gerçekten iyi kalite.

—— Her Malin

500pcs geri çekilebilir kemer tokaları aldım, yedi gün içinde alındı, inanılmazdı.

—— Diva Amy

Altı yıl boyunca çalıştığımızı hatırlıyorum, donanım ürünlerinin tedarikçisini değiştirmedim.Kalite, verimlilik ve servis kusursuz.

—— Keith Mac

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Juhong donanım ürünleri CO, çok verimli bir üretim hattı var, biz bağımsız araştırma ve geliştirme ve müşterilerin çeşitli sorunları daha iyi çözmek için üretim kapasitesi ile 2010 yılında tamamen otomatik entegre ekipman tanıttı.

  Üretim atolyesi :

  Ambalaj Atölyesi ve Ambar:

 • OEM / ODM
  Juhong donanım ürünleri CO, bağımsız kalkınma ve tasarım yetenekleri ile bir şirket, biz çok müşterilerimiz için yaklaşık bir gelişme kısa bir süre içinde, dört 4 CNC tasarımcıları var, ürün ile memnuniyetini sağlamak için tasarım için mutluyuz model ve ebat. Ve kendi bağımsız kalıp bölümümüz var. 3-5 gün içinde kompleks kalıp üretimini tamamlayabiliriz.

  Ayrıca OEM müşterilere hoş geldiniz, Veya ihtiyacınız olan boyut, renk ve malzeme bize bildirin. İstediğiniz örnekleri üretmeniz için kısa süre içerisinde vereceğiz.

 • Ar-Ge

  Müşterilerimize en iyi tasarım hizmeti deneyimi sunmayı taahhüt ediyoruz. Müşterinin en değerli tasarım fikirleri için yüz yüze iletişim.

İletişim bilgileri
Juhong Hardware Products Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Vincent

Tel: 86--15816833081

Faks: 86-769-85378043

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)